Ελλάδα – Γαλλία: Οι Γάλλοι «κρύβουν» τα μπάλα για το 0-1 – Το δοκάρι του Γκριζμάν (vid)

Δείτε το γκολ του Κόλο Μουάνι στο Ελλάδα - Γαλλία για το 0-1, λίγο πριν το τέλος του πρώτου ημιχρόνου.

Ελλάδα – Γαλλία: Με 1-0 χάνει η Εθνική μας ομάδα από τους «πετεινούς» στο ημίχρονο της αναμέτρησης στην ΟΠΑΠ Arena για την 8η αγωνιστική του Β’ ομίλου των προκριματικών του Euro 2024.

Η ομάδα του Ντιντιέ Ντεσάν άνοιξε το σκορ στο 42ο λεπτό μετά από εξαιρετική πάσα του Ζιρού, στον Κόλο Μουανί και εκείνον να νικάει την ελληνική άμυνα, αλλά και τον τερματοφύλακα Βλαχοδήμο με εξαιρετικό διαγώνιο σουτ για το 0-1.

Νωρίτερα οι Γάλλοι είχαν δοκάρι με τον Γκριζμάν που βγήκε στην πλάτη της ελληνικής άμυνας, ενώ ο Βλαχοδήμος είχε μια εξαιρετική απόκρουση σε σουτ του ίδιου παίκτη.

Δείτε παρακάτω τις επίμαχες φάσεις από το πρώτο ημίχρονο του Ελλάδα – Γαλλία

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ελλάδα – Γαλλία: Οι Γάλλοι «κρύβουν» τα μπάλα για το 0-1 – Το δοκάρι του Γκριζμάν (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.