ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΥ

Έλληνες του Εξωτερικού: Γκολ για Καινούργιο και Αρμενάκα!

Εντυπωσιακή εμφάνιση για δύο Έλληνες του εξωτερικού στη σπουδαία νίκη που πέτυχε η Ζούλτε Βάρεγκελ επί της Μπέβερεν με 5-1 Συγκεκριμένα, ο Νίκος Καινούργιος πέτυχε δύο τέρματα για την ομάδα του, ενώ στον πίνακα των σκόρερ μπήκε και το όνομα του άλλοτε παίκτη του Παναθηναϊκού, Παναγιώτη Αρμενάκα! Ο Καινούργιος σκόραρε στο 36ο και στο 79ο...

Συντάκτης: Στέλιος Ανδρικάκης Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

Εντυπωσιακή εμφάνιση για δύο Έλληνες του εξωτερικού στη σπουδαία νίκη που πέτυχε η Ζούλτε Βάρεγκελ επί της Μπέβερεν με 5-1

Συγκεκριμένα, ο Νίκος Καινούργιος πέτυχε δύο τέρματα για την ομάδα του, ενώ στον πίνακα των σκόρερ μπήκε και το όνομα του άλλοτε παίκτη του Παναθηναϊκού, Παναγιώτη Αρμενάκα!

Ο Καινούργιος σκόραρε στο 36ο και στο 79ο λεπτό, ενώ ο Αρμενάκας πέτυχε γκολ στις καθυστερήσεις του αγώνα.