Γεωργία – Ελλάδα! Ένταση και αποβολές στο ημίχρονο! Χωρίς τερματοφύλακα οι γηπεδούχοι! (vid)

Άναψαν τα αίματα λίγο πριν το ημίχρονο στο Γεωργία - Ελλάδα. Αποβλήθηκε ο Τζαβέλλας!

Γεωργία – Ελλάδα: Μεγάλο το διακύβευμα αφού παίζεται ένα εισιτήριο για το EURO 2024 και λίγο πριν ο Μαρτσίνιακ στείλει τις ομάδες στα αποδυτήρια, σύρραξη στον αγωνιστικό χώρο!

0-0 το πρώτο ημίχρονο στ0 Γεωργία – Ελλάδα, με την Εθνική ομάδα να μην έχει τελική στο παιχνίδι! Ένταση μεταξύ των παικτών των δύο ομάδων, πριν ο Πολωνός ρέφερι Σίμον Μαρτσίνιακ στείλει τους ποδοσφαιριστές των δύο ομάδων στα αποδυτήρια για την ανάπαυλα.

Αφορμή για να ανάψουν τα αίματα και να εμπλακούν και άνθρωποι των πάγκων, μία μονομαχία του Μάνταλου με τον Κβαρατσκέλια, με τον ποδοσφαιριστή της Εθνικής ομάδας να τραβάει από την φανέλα τον αντίπαλο του.

Ο Πολωνός διαιτητής απέβαλε από πλευράς Εθνικής ομάδας τον Τζαβέλλα και από εκείνη των Γεωργιανών τον Λόρια! Χωρίς τερματοφύλακα στον πάγκο της η Γεωργία για το υπόλοιπο της αναμέτρησης!

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Γεωργία – Ελλάδα! Ένταση και αποβολές στο ημίχρονο! Χωρίς τερματοφύλακα οι γηπεδούχοι! (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.
Νίκος Μαρκάτος

Η καθημερινή του «επίσκεψη» για μια τριετία στο κτίριο της Λ. Αθηνών, όπου στεγάζεται το ΦΩΣ, του κόλλησαν το... μικρόβιο της Δημοσιογραφίας. Δεν υπήρχαν και οι μάσκες τότε! Αφού το σπούδασε το αντικείμενο, άνοιξε πρώτη η πόρτα της ΩΡΑΣ των ΣΠΟΡ. Στη 12ετή διαδρομή του, έκανε στάσεις στην ΚΙΤΡΙΝΟΜΑΥΡΗ ΩΡΑ και στην SportDay. Mέχρι τον Ιούνιο του 2017. Mετά Sportime. Από την πρώτη μέρα της επιστροφής του στα Περίπτερα! Γουστάρει ότι οι περισσότεροι λατρεύουν να... μισούν. Τη διαιτησία!