ΓΕΡΜΑΝΙΑ

Μπάγερν: Το γκολ που δέχθηκε η αντίπαλος του Ολυμπιακού (vid)

Η Μπάγερν αυτή την ώρα αντιμετωπίζει την Άουγκσμπουργκ για την Μπουντενσλίγκα και η ομάδα του Μονάχου βρέθηκε από το πρώτο κιόλας λεπτό να είναι πίσω στο σκορ. Η Άουγκσμπουργκ σόκαρε την αντίπαλο του Ολυμπιακού στο Champions League. Kαι πήρε από πολύ νωρίς το προβάδισμα. Ο Ρίχτερ σκοράρει μόλις στα 27 δευτερόλεπτα και αιφνιδιάζει την Μπάγερν!...

Μπάγερν Μονάχου
Συντάκτης: Μαντώ Καψάλη Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

Η Μπάγερν αυτή την ώρα αντιμετωπίζει την Άουγκσμπουργκ για την Μπουντενσλίγκα και η ομάδα του Μονάχου βρέθηκε από το πρώτο κιόλας λεπτό να είναι πίσω στο σκορ.

Η Άουγκσμπουργκ σόκαρε την αντίπαλο του Ολυμπιακού στο Champions League.

Kαι πήρε από πολύ νωρίς το προβάδισμα.

Ο Ρίχτερ σκοράρει μόλις στα 27 δευτερόλεπτα και αιφνιδιάζει την Μπάγερν!

Ωστόσο, οι Βαυαροί μετά από εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Ρόμπερτ Λεβαντόφσκι ισοφάρισαν σε 1-1 στο 14ο λεπτό.

Με το ματς να βρίσκεται σε εξέλιξη.

Δείτε εδώ το γκολ που δέχθηκε η Μπάγερν Μονάχου από την αντίπαλό της.

Aλλά και τον τρόπο που βρήκε η επόμενη αντίπαλος του Ολυμπιακού στους ομίλους του Champions League για να επιστρέψει στο παιχνίδι.
Με τον Λεβαντόφσκι να συνεχίζει την εντυπωσιακή συγκομιδή του με ένα ακόμη τέρμα.