ΙΣΠΑΝΙΑ

Έλτσε – Θέλτα 1-1: Δυσκολίες για Όσκαρ Γκαρθία (vid)

Η Θέλτα του Όσκαρ Γκαρθία δε νίκησε στην έδρα της Έλτσε (1-1 το αποτέλεσμα) και συνεχίζει να… φλερτάρει με τη ζώνη του υποβιβασμού. Σε προσπάθεια του Λούκας Μπογέ, ο Μάγιο έκανε χέρι και ο Τσάβες άνοιξε το σκορ με πέναλτι μόλις στο 4ο λεπτό. Η Θέλτα απάντησε με σουτ του Μίνα στο 41ο λεπτό, όμως,...

Η Θέλτα του Όσκαρ Γκαρθία δε νίκησε στην έδρα της Έλτσε (1-1 το αποτέλεσμα) και συνεχίζει να… φλερτάρει με τη ζώνη του υποβιβασμού.

Σε προσπάθεια του Λούκας Μπογέ, ο Μάγιο έκανε χέρι και ο Τσάβες άνοιξε το σκορ με πέναλτι μόλις στο 4ο λεπτό.

Η Θέλτα απάντησε με σουτ του Μίνα στο 41ο λεπτό, όμως, η ουσία είναι ότι παρέμειναν χωρίς νίκη για έβδομο σερί ματς πρωταθλήματος.