ΙΤΑΛΙΑ

Μίλαν – Γιουβέντους 1-1: Άψογη εκτέλεση του Καλάμπρια για την ισοφάριση (vid)

Η Μίλαν έφερε το ντέρμπι με την Γιουβέντους και πάλι στην ισοπαλία, με τον Καλάμπρια να σημειώνει ένα φανταστικό γκολ.  Ειδικότερα, στο 40ο λεπτό οι παίκτες της Μίλαν σε μία αντεπίθεση έπιασαν στον «ύπνο» την Γιουβέντους και έκαναν στο 1-1 με τον Καλάμπρια. Ο Λεάο πάσαρε τη μπάλα στον Καλάμπρια και ο Ιταλός έστειλε την...

Μίλαν - Γιουβέντους 1-1: Άψογη εκτέλεση του Καλάμπρια για την ισοφάριση (vid)
Συντάκτης: Βασίλης Μπαντής Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

Η Μίλαν έφερε το ντέρμπι με την Γιουβέντους και πάλι στην ισοπαλία, με τον Καλάμπρια να σημειώνει ένα φανταστικό γκολ.

Ειδικότερα, στο 40ο λεπτό οι παίκτες της Μίλαν σε μία αντεπίθεση έπιασαν στον «ύπνο» την Γιουβέντους και έκαναν στο 1-1 με τον Καλάμπρια.

Ο Λεάο πάσαρε τη μπάλα στον Καλάμπρια και ο Ιταλός έστειλε την μπάλα στο παραθυράκι, για να σημειώσει το 1-1, που ήταν και σκορ ημιχρόνου.