ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ

Ιάλυσος – Παναιτωλικός: Τα γκολ των Σιέστεντ και Ντάλσιο(vid)

Δείτε το γκολ του Ράσμους Σιέστεντ στο 21', με το οποίο Παναιτωλικός προηγείται του Ιάλυσου στη Ρόδο με 1-0 για το Κύπελλο Ελλάδας.

Ιάλυσος – Παναιτωλικός: Το 1-0 με τον Σιέστεντ (vid)
Συντάκτης: Αλέξανδρος Κωτάκης Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

Σε εξέλιξη βρίσκεται αυτή την ώρα η αναμέτρηση του Ιάλυσου με τον Παναιτωλικό στην Ρόδο για την 5η φάση του Κυπέλλου Ελλάδας. Η ομάδα του Αγρινίου προηγείται με 2-0, καθώς πέτυχε από ένα τέρμα σε κάθε ημίχρονο μέχρι στιγμής.

Ο Παναιτωλικός κατάφερε να ανοίξει το σκορ στο 21ο λεπτό με ωραίο πλασέ Σιέστεντ από το ύψος της μεγάλης περιοχής.

Το 2-0 έγινε στο 52′ με κοντινό πλασέ υστέρα από σέντρα που έγινε από τα αριστερά.

ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ (Χάβος): Κνέτ, Ντάλσιο, Παρράς, Μιμίτο, Λιάβας, Μπαΐροβιτς, Αριγίμπι, Σανιά, Σιέστεντ, Μαρσιάλ, Τσιγγάρρας.

ΙΑΛΥΣΟΣ (Καραμπετάκης): Χειμωνέττος Αγγ., Τριποτσέρης, Τερζίου, Χατζηδίμπας, Χειμωνέττος Κ., Γιώργου, Ρεκλείτης, Νατσιόπουλος, Μαρτσάκης, Κουγιός, Πεταυράκης.

Κύπελλο Ελλάδας: Αναλυτικά το πρόγραμμα της Πέμπτης (31/10)

15:00 Πλατανιάς – Αστέρας Τρίπολης (OTE SPORT 1HD)

15:00 Ιαλυσός – Παναιτωλικός (OTE SPORT 2HD)

17:15 Αιολικός – Λαμία (OTE SPORT 3HD)

19:00 Τρίκαλα – Εργοτέλης (OTE SPORT1HD)