ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός: Τέσσερα γκολ σε 12 λεπτά! (vids)

Δείτε όλα τα γκολ του πρώτου ημιχρόνου της αναμέτρησης...

ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός: Ένα τρομερό πρώτο ημίχρονο έγινε στην Τούμπα, στον πρώτο ημιτελικό του Κυπέλλου Ελλάδας ανάμεσα στις δύο ομάδες.

Με τον Ολυμπιακό να μπαίνει στην Τούμπα δυνατά και μέσα σε 8 λεπτά κατάφερε να προηγηθεί με 0-2 στον αγώνα!

Συγκεκριμένα, στο 5′ ο Χασάν μετά από σέντρα του Βαλμπουενά μπόρεσε να προηγηθεί με 0-1 στο ματς. Και τρία λεπτά μετά ο Τσιμίκας έκανε τη σέντρα από τ’ αριστερά και ο Ελ Καντουρί στην προσπάθειά του να διώξει έστειλε την μπάλα στα δίχτυα για το 0-2!

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ – ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός LIVE 2-2 (1ο Ημ.)

Ο ΠΑΟΚ αντέδρασε αμέσως.

Στο 10′ μείωσε σε 1-2 χάρη σε γκολ του Πέλκα και στο 12′ έγινε 2-2 με ωραίο σουτ του Μίσιτς στην κίνηση, έξω από τη μεγάλη περιοχή.

Δείτε και τα τέσσερα γκολ του πρώτου ημιχρόνου στην Τούμπα, στο ματς ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός…

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός: Τέσσερα γκολ σε 12 λεπτά! (vids)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.