ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Μπεσίκτας-Παναθηναϊκός: Το γκολ του Μακέντα που δεν μέτρησε (pic)

Το λανθασμένα ακυρωμένο γκολ του Μακέντα κόντρα στη Μπεσίκτας

Μπεσίκτας-Παναθηναϊκός: Φιλικό παιχνίδι κόντρα στην Μπεσίκτας δίνει αυτή την ώρα ο Παναθηναϊκός και βρίσκεται πίσω στο σκορ με 2-0.

Οι Τούρκοι, κατάφεραν να πετύχουν ένα γκολ στο 12’ και στο 38΄με τον Σεκτζίν και τον Οκτάι, αντίστοιχα, δείχνοντας ότι έχουν τον έλεγχο.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ – Παναθηναϊκός: Είναι πολλά τα… αγκάθια!

Ο Παναθηναϊκός, κατάφερε να μειώσει το σκορ στο 42ο λεπτό,  με τον Μακέντα, ωστόσο ο διαιτητής είχε άλλη άποψη.

Το γκολ ακυρώθηκε λανθασμένα ως οφσάιντ, αφού ο Ιταλός επιθετικός καλυπτόταν κανονικά από την αντίπαλη άμυνα.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ – Παναθηναϊκός: Δημοσίευμα για Τζόζεφ Έφορντ

Μπεσίκτας-Παναθηναϊκός: Έτσι το «τριφύλλι» βρίσκεται πίσω στο σκορ με δύο γκολ διαφορά, με τις δύο ομάδες να έχουν πάει στα αποδυτήρια για το ημίχρονο.

Η διαιτησία πάντως δεν είναι και η καλύτερη για την ελληνική ομάδα, αφού υπάρχουν αρκετά φαλτσοσφυρίγματα από τον ρέφερι της αναμέτρησης.

Δείτε σε φωτογραφία από τη στιγμή που καταλογίστηκε οφσάιντ ο Ιταλός:

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Μπεσίκτας-Παναθηναϊκός: Το γκολ του Μακέντα που δεν μέτρησε (pic)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.