ΠΑΟΚ-Κλαμπ Μπριζ: To 0-1 και οι μεγάλες χαμένες ευκαιρίες των Βέλγων (vids)

Δείτε το βίντεο από το 0-1 της Κλαμπ Μπρίζ μέσα στην Τούμπα επί του ΠΑΟΚ για τον επαναληπτικό αγώνα του Europa Conference League.

ΠΑΟΚ-Κλαμπ Μπριζ: Στο 33′ οι Βέλγοι έκαναν το 1-0 στην Τούμπα για τον επαναληπτικό του Europa Conference League, ενώ παράλληλα είχαν και ακόμη 3-4 μεγάλες χαμένες ευκαιρίες για μεγαλύτερο σκορ στο πρώτο ημίχρονο.

Η Κλαμπ Μπριζ εκμεταλλεύεται τα μεγάλα κενά στην άμυνα της ομάδας του Ραζβάν Λουτσέσκου, με τον Σάμπε να γυρνάει ωραία από τα δεξιά και ο Ισπανός Φεράν Γιούτγκλα ανενόχλητος απέναντι από τον Κοτάρσκι σκοράρει για το 0-1.

Επιπλέον οι φιλοξενούμενοι έχασαν τουλάχιστον ακόμη 3-4 μεγάλες ευκαιρίες για ευρύτερο σκορ πριν τη λήξη του ημιχρόνου.

ΠΑΟΚ-Κλαμπ Μπριζ: Δείτε παρακάτω το 0-1 και τις χαμένες ευκαιρίες των Βέλγων

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «ΠΑΟΚ-Κλαμπ Μπριζ: To 0-1 και οι μεγάλες χαμένες ευκαιρίες των Βέλγων (vids)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.