ΠΑΟΚ

ΠΑΟΚ – ΑΕΛ: Ασταμάτητος ο Δικέφαλος και 4-0 με Ίνγκασον (vid)

Ο Ίνγκασον σε μία στημένη φάση για τον ΠΑΟΚ σημείωσε το τέταρτο γκολ της ομάδας του κόντρα στην ΑΕΛ στο γήπεδο της Τούμπας.  Ο Ίνγκασον ήταν ο σκόρερ του Δικεφάλου για το 4-0 στο 55ο λεπτό, στην αναμέτρηση με την ΑΕΛ. Ο έμπειρος στόπερ βρέθηκε στην περιοχή των φιλοξενούμενων, ύστερα από κερδισμένο φάουλ των γηπεδούχων...

Συντάκτης: Βασίλης Μπαντής Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

Ο Ίνγκασον σε μία στημένη φάση για τον ΠΑΟΚ σημείωσε το τέταρτο γκολ της ομάδας του κόντρα στην ΑΕΛ στο γήπεδο της Τούμπας.

Ο Ίνγκασον ήταν ο σκόρερ του Δικεφάλου για το 4-0 στο 55ο λεπτό, στην αναμέτρηση με την ΑΕΛ.

Ο έμπειρος στόπερ βρέθηκε στην περιοχή των φιλοξενούμενων, ύστερα από κερδισμένο φάουλ των γηπεδούχων και διεύρυνε τον δείκτη του σκορ στο 4-0, έπειτα από κεφαλιά του Ουάρντα.