ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα: Μείωσε και έχασε ευκαιρία για το 2-2! (vid)

Νωρίς στο δεύτερο ημίχρονο του αγώνα Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα, οι φιλοξενούμενοι έκαναν το 2-1...

Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα: Αρκετά γκολ έχει το ματς στο Καραϊσκάκη!

Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα: Οι γηπεδούχοι στο πρώτο μέρος της αναμέτρησης κατάφεραν να προηγηθούν με 2-0, χάρη σε δύο γκολ του Γιουσέφ Ελ Αραμπί.

Ωστόσο ο ΠΑΣ Γιάννινα στο δεύτερο μέρος του αγώνα κατάφερε να αντιδράσει και μάλιστα νωρίς. Στο 50ο λεπτό μπόρεσαν οι φιλοξενούμενοι να «γράψουν» το 2-1!

Ο Καρτάλης πήρε την μπάλα στο ύψος της μεγάλης περιοχής του Ολυμπιακού από πλάγια θέση. Γύρισε προς την εστία του Σα και αμέσως έκανε το σουτ. Ο Πορτογάλος γκολκίπερ δεν είχε καλή οπτική επαφή με την μπάλα, αιφνιδιάστηκε και έτσι η μπάλα κατέληξε στα δίχτυα για το 2-1!

Δείτε το γκολ του Καρτάλη, το οποίο βάζει ξανά στο παιχνίδι τον ΠΑΣ για να διεκδικήσει την πρόκριση στον τελικό του Κυπέλλου

Μπρούμα: «Μέχρι 1η Ιουνίου η οψιόν, τον θέλουν ομάδες της Ευρώπης»

Παράλληλα λίγα λεπτά μετά το γκολ του Καρτάλη, ο ΠΑΣ έχασε μεγάλη ευκαιρία για να ισοφαρίσει κιόλας σε 2-2!

Στο 53′, ο Καρτάλης εκτέλεσε το φάουλ από πλάγια θέση από την περιοχή του Ολυμπιακού, ο Παντελάκης πήρε την κεφαλιά μέσα στην περιοχή, με την μπάλα να πηγαίνει ελάχιστα άουτ!

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ολυμπιακός – ΠΑΣ Γιάννινα: Μείωσε και έχασε ευκαιρία για το 2-2! (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.