Ατρόμητος – Άρης: Ο Σπιριντόνοβιτς ισοφάρισε σε 1-1 (vid)

Ο Ατρόμητος κατάφερε να ισοφαρίσει τον Άρη προτού το ματς οδηγηθεί στο ημίχρονο καθώς ο Σπιριντόνοβιτς έκανε το 1-1 στις καθυστερήσεις.

Ατρόμητος - Άρης
Συντάκτης: Αλέξανδρος Κωτάκης Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

Ατρόμητος – Άρης: Συγκεκριμένα η ομάδα του Γιώργου Παράσχου «χτύπησε» στο 45+3′ όταν από λάθος των φιλοξενούμενων στη μεσαία γραμμή υπήρξε ευκαιρία για αντεπίθεση.

Συγκεκριμένα ο Σάλομον έκλεψε τη μπάλα στο χώρο του κέντρου και έβγαλε ωραία κάθετη πάσα για τον Κουλούρη που έφυγε στην πλάτη της άμυνας του Άρη, με τον Κουέστα να αποκρούει με τα πόδια το δεξί σουτ του Έλληνα φορ μέσα από την περιοχή αλλά τον Σπιριντόνοβιτς να ακολουθεί ως τρέιλερ και να ισοφαρίζει με πλασέ προ κενής εστίας.

Δείτε παρακάτω το γκολ που πέτυχε ο Ατρόμητος καθώς δύο ακυρωθέντα γκολ του Άρη από τους Εντιαγέ και Καμαρά