Ατρόμητος-Λαμία: Το 0-1 με τον Καραμάνο και η ισοφάριση από τον Χριστοδουλόπουλο (vid)

Ατρόμητος-Λαμία: Με το ισόπαλο 1-1 πήγαν στα αποδυτήρια για το ημίχρονο οι δύο ομάδες. Τα γκολ οι Καραμάνος και Χριστοδουλόπουλος.

Συντάκτης: Αλέξανδρος Κωτάκης Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

Ατρόμητος-Λαμία: Με το ισόπαλο 1-1 πήγαν στα αποδυτήρια για το ημίχρονο οι δύο ομάδες σε εξ αναβολής αναμέτρηση της 13ης αγωνιστικής της Super League που γίνεται στο Περιστέρι.

Το σκορ άνοιξαν οι φιλοξενούμενοι στο 7′, όταν ο Τάσος Καραμάνος εκμεταλλεύτηκε την ασίστ του Τιρόνε για να σκοράρει ένα γκολ που παρότι ακυρώθηκε αρχικά από τον διαιτητή, μέτρησε ελέω VAR.

Στο 20′, ο Ντέλετιτς βρέθηκε απέναντι από τον Μανδά, σούταρε, η μπάλα βρήκε στον Έλληνα πορτιέρε και εν τέλει απομακρύνθηκε από τον Σόλομον πάνω στην γραμμή.

Στο 37′ ο Ραμπέγιο κέρδισε το πέναλτι από τον Προβυδάκη και ο Λάζαρος Χριστοδουλόπουλος νίκησε τον Επασί για το 1-1.

Ατρόμητος-Λαμία: Δείτε τα στιγμιότυπα από το πρώτο ημίχρονο