Ατρόμητος – Ολυμπιακός: Το γκολ του Μπρούμα στις καθυστερήσεις (vid)

Δείτε σε βίντεο το γκολ που έβαλε ο Μπρούμα στον αγώνα Ατρόμητος - Ολυμπιακός στο Περιστέρι...

Ατρόμητος - Ολυμπιακός
Συντάκτης: Δημήτρης Μαργωμένος Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

Στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου μπήκε γκολ στο ματς Ατρόμητος – Ολυμπιακός.

Στο Περιστέρι οι δύο ομάδες Ατρόμητος – Ολυμπιακός παίζουν για τη 18η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League 1. Οι «ερυθρόλευκοι» ήταν αυτοί οι οποίοι κατάφεραν να ανοίξουν το σκορ στην αναμέτρηση.

Συγκεκριμένα στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων οι Πειραιώτες έκαναν το 0-1 στην αναμέτρηση.

Όταν ο Μπουχαλάκης έκανε τη βαθιά μπαλιά πίσω από το κέντρο του γηπέδου, ο Μπρούμα κυνήγησε τη φάση και μπήκε ανάμεσα σε αμυντικό και Μανδά.

Πλάσαρε ο Πορτογάλος εξτρέμ και έκανε το 0-1 στον αγώνα!

Οι γηπεδούχοι ζήτησαν φάουλ του Μπρούμα στον αμυντικό, με τους διαιτητές να βλέπουν τη φάση στο VAR και ο Τσαγκαράκης να δείχνει σέντρα για το 0-1.