Λαμία – Παναθηναϊκός: Γκολ ο Καρλίτος, απόκρουση σε πέναλτι ο Διούδης (vid)

Ο Παναθηναϊκός άρχισε ιδανικά τη σαββατιάτικη (31/10) αναμέτρηση με τη Λαμία. Από κόρνερ του Τάσου Χατζηγιοβάνη, ο Καρλίτος πήρε την κεφαλιά και έδωσε το προβάδισμα στην ομάδα του Λάζλο Μπόλονι. Μόλις στο 8ο λεπτό το γκολ του Παναθηναϊκού, ο οποίος πάντως φλέρταρε με την ισοφάριση. Από φάουλ του Μπεχαράνο, η μπάλα βρήκε στο χέρι του...

Λαμία-Παναθηναϊκός
Συντάκτης: Μάνος Ανδρουλάκης Χρόνος ανάγνωσης: 2 λεπτά

Ο Παναθηναϊκός άρχισε ιδανικά τη σαββατιάτικη (31/10) αναμέτρηση με τη Λαμία.

Από κόρνερ του Τάσου Χατζηγιοβάνη, ο Καρλίτος πήρε την κεφαλιά και έδωσε το προβάδισμα στην ομάδα του Λάζλο Μπόλονι.

Μόλις στο 8ο λεπτό το γκολ του Παναθηναϊκού, ο οποίος πάντως φλέρταρε με την ισοφάριση.

Από φάουλ του Μπεχαράνο, η μπάλα βρήκε στο χέρι του Δημήτρη Κουρμπέλη και ο διαιτητής Παπαδόπουλος καταλόγισε πέναλτι.

Το εκτέλεσε ο Λάζαρ Ρόμανιτς στο 20ό λεπτό, αλλά ο Σωκράτης Διούδης τον σταμάτησε και διατήρησε το 0-1.