ΟΦΗ – Άρης: Τα τρία γκολ και οι φάσεις της αναμέτρησης (vid)

Ένας καταιγιστικός Άρης, πέρασε με 3-0 από την Κρήτη επί του ΟΦΗ, για να πάρει μια νίκη που τον έφερε και πάλι στην κορυφή της βαθμολογίας (μαζί με τον Ολυμπιακό). Ο Άρης άνοιξε το σκορ στο 29′ με προβολή του Φακούντο Μπερτόγλιο, ενώ ο ίδιος έκανε και το 2-0, 13 λεπτά αργότερα (στο 42′). Το…...

ΟΦΗ - Άρης: Τα τρία γκολ και όλες οι φάσεις της αναμέτρησης (vid)
Συντάκτης: Αλέξανδρος Κωτάκης Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

Ένας καταιγιστικός Άρης, πέρασε με 3-0 από την Κρήτη επί του ΟΦΗ, για να πάρει μια νίκη που τον έφερε και πάλι στην κορυφή της βαθμολογίας (μαζί με τον Ολυμπιακό).

Ο Άρης άνοιξε το σκορ στο 29′ με προβολή του Φακούντο Μπερτόγλιο, ενώ ο ίδιος έκανε και το 2-0, 13 λεπτά αργότερα (στο 42′).

Το… κερασάκι στην τούρτα έβαλε ο Χαβιέρ Ματίγια, σε πέναλτι που κέρδισε ο Δημήτρης Μάνος.

Στιγμή του αγώνα η αφιέρωση του Ισπανού μέσου στον Μάριο Σιαμπάνη, τη φανέλα του οποίου σήκωσε ψηλά.