ΟΦΗ-ΠΑΣ Γιάννινα: Ο Παμλίδης κάνει το 0-1 στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου (vid)

ΟΦΗ-ΠΑΣ Γιάννινα: Με 1-0 προηγούνται οι φιλοξενούμενοι, χάρη σε γκολ που σημείωσε ο Παμπλίδης στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου.
Συντάκτης: Αλέξανδρος Κωτάκης Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

ΟΦΗ-ΠΑΣ Γιάννινα: Η ομάδα του Νίκου Νιόπλια ήταν εκείνη που είχε καλύτερη εικόνα στα πρώτα 45 λεπτά, ωστόσο πιο αποτελεσματικός αποδείχθηκε ο ΠΑΣ.

Σε αντεπίθεση με τον Πέρσμαν και προβολή του Καρτάλη, ο Βάτερμαν δεν μπόρεσε να απομακρύνει σωστά με τον Παμπλίδη να…παραμονεύει και από κοντά να κάνει το 1-0 για τους Γιαννιώτες.

Νωρίτερα στο 7′ ο ΟΦΗ είχε χάσει μεγάλη ευκαιρία με τον Σαρδινέρο, ενώ στο 22′ οι Κρητικοί άγγιξαν και πάλι το γκολ, σε κεφαλιά του Στάρτζεον.

ΟΦΗ-ΠΑΣ Γιάννινα: Δείτε παρακάτω τις φάσεις από το πρώτο ημίχρονο