Ολυμπιακός – ΟΦΗ: Χασάν, Σακόρ και… 1-1 (vids)

Μπορεί να μην είχε πολλές φάσεις το Ολυμπιακός – ΟΦΗ στο πρώτο μέρος, αλλά είχε γκολ. Δύο γκολ μπήκαν στην αναμέτρηση Ολυμπιακός – ΟΦΗ στα πρώτα 45 λεπτά του αγώνα που έγινε στο Καραϊσκάκη, για τα πλέι οφ του πρωταθλήματος. Οι «ερυθρόλευκοι» ήταν αυτοί οι οποίοι κατάφεραν αρχικά να προηγηθούν. Συγκεκριμένα, στο 27ο λεπτό του...

Μπορεί να μην είχε πολλές φάσεις το Ολυμπιακός – ΟΦΗ στο πρώτο μέρος, αλλά είχε γκολ.

Δύο γκολ μπήκαν στην αναμέτρηση Ολυμπιακός – ΟΦΗ στα πρώτα 45 λεπτά του αγώνα που έγινε στο Καραϊσκάκη, για τα πλέι οφ του πρωταθλήματος.

Οι «ερυθρόλευκοι» ήταν αυτοί οι οποίοι κατάφεραν αρχικά να προηγηθούν.

Συγκεκριμένα, στο 27ο λεπτό του αγώνα ο Χασάν έκανε το 1-0.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ – Ολυμπιακός – ΟΦΗ: Μήνυμα Χασάν κατά του ρατσισμού (pic)

Αρχικά ο Φορτούνης «άνοιξε» την μπάλα δεξιά για τον Γκασπάρ, ο οποίος έκανε το γύρισμα.

Και ο Χασάν με πλασέ «έγραψε» το 1-0 στο ματς.

Στη συνέχεια ο ΟΦΗ εκμεταλλεύτηκε τη μία φάση που είχε.

Στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους έφτασε στο 1-1.

Ατομική ενέργεια του Σακόρ, σουτ μέσα από την περιοχή και ισοφάρισαν οι Κρητικοί.

Δείτε σε βίντεο τα δύο γκολ…

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ολυμπιακός – ΟΦΗ: Χασάν, Σακόρ και… 1-1 (vids)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.