Ολυμπιακός – ΟΦΗ: O Ελ Αραμπί πασάρει, ο Γκάρι Ροντρίγκες σκοράρει (1-0)

Ο Ολυμπιακός άνοιξε το σκορ απέναντι στον ΟΦΗ με τον Γκάρι Ροντρίγκεζ στο 19ο λεπτό.

Ολυμπιακός - ΟΦΗ: Ο Ολυμπιακός άνοιξε το σκορ απέναντι στον ΟΦΗ με τον Γκάρι Ροντρίγκεζ στο 19ο λεπτό μετά από ασίστ του Ελ. Αραμπί.
Συντάκτης: Αλέξανδρος Κωτάκης Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

Ολυμπιακός – ΟΦΗ: Πριν συμπληρωθούν 20 λεπτά στο «Γ. Καραϊσκάκης» η ομάδα του Πέδρο Μαρτίνς κατάφερε να ανοίξει το σκορ στο παιχνίδι της 25ης αγωνιστικής της Super League.

Συγκεκριμένα στο 19′ από εκτέλεση κόρνερ για τον Ολυμπιακό από τα αριστερά, ο Ελ Αραμπί γύρισε ψηλά στην περιοχή στον Γκάρι Ριοντρίγκεζ, ο οποίος με δυνατό διαγώνιο σουτ έκανε το 1-0!