Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός: Νωρίς-νωρίς το 0-2 οι φιλοξενούμενοι – Δείτε τα γκολ

Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός: Μόλις στο 7ο λεπτό πήρε το προβάδισμα η ομάδα του Πέδρο Μαρτίνς στο ντέρμπι της Λεωφόρου Αλεξάνδρας.
Συντάκτης: Μάνος Ανδρουλάκης Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

ΠαναθηναϊκόςΟλυμπιακός: Γρήγορη επίθεση από τους φιλοξενούμενους στο 7ο λεπτό, με τον Γιουσέφ Ελ Αραμπί να βγάζει τετ α τετ τον Γιώργο Μασούρα και εκείνον να πλασάρει εύστοχα.

Πέντε λεπτά αργότερα, ο Αχμέντ Χασάν πήρε την μπάλα κοντά στην περιοχή και έδωσε στον Μασούρα που έγραψε το 0-2.

Ιδανικό ξεκίνημα για τον Ολυμπιακό, απέναντι σε έναν Παναθηναϊκό που αγωνίζεται με ενδεκάδα ανάγκης και κινδυνεύει με ιστορικό κάζο.