ΠΑΣ Γιάννινα – ΝΠΣ Βόλος: 1-1 μέσα σε μόλις 12 λεπτά!

Δύο γκολ μέσα σε μόλις 12 λεπτά σημειώθηκαν στους «Ζωσιμάδες» σε ένα εντυπωσιακό ξεκίνημα που δεν βλέπουμε συχνά σε ελληνικό ματς.

ΠΑΣ Γιάννινα - ΝΠΣ Βόλος:: Δύο γκολ μέσα σε μόλις 12 λεπτά σημειώθηκαν στους «Ζωσιμάδες» σε ένα εντυπωσιακό ξεκίνημα που δεν βλέπουμε συχνά.
Συντάκτης: Αλέξανδρος Κωτάκης Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

ΠΑΣ Γιάννινα – ΝΠΣ Βόλος: Νίκολας Ορός στο 1′ λεπτό και Γιάννης Κάργας στο 12’΄ήταν οι σκόρερ των δύο γρήγορων γκολ της αναμέτρησης της 13ης αγωνιστικής της Super League.

Το σκορ άνοιξε μόλις στο 38ο δευτερόλεπτο της αναμέτρησης μετά από εξαιρετικό 1-2 του Ορός με τον Νίνη και πλασέ του πρώτου.

Προτού όμως κοπάσουν οι πανηγυρισμοί των φιλοξενούμενων οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν με σπουδαία κεφαλιά του Κάργα προ του Γκρίλο για το 1-1!