WORLD FOOTBALL

Εύκολη 3άρα η Βίντι

Σκόραραν οι Γιουχάζ και Στσέποβιτς. Επέστρεψε στις νίκες η Βίντι με πολύ καλή εμφάνιση και άνετο 3-1 επί της Μεζοκόβεσντ Ζόρι

Επέστρεψε στις νίκες η Βίντι με πολύ καλή εμφάνιση και άνετο 3-1 επί της Μεζοκόβεσντ Ζόρι εντός έδρας.

Η προσεχής αντίπαλος του ΠΑΟΚ στους ομίλους του Europa League μπήκε δυνατά στο ματς και στο 20′ “καθάρισε” ουσιαστικά το ματς.

Στο 18′ ο Γιουχάζ πέτυχε το 1-0 και δυο λεπτά αργότερα, από το αυτογκόλ του Κάτανετς ήρθε το δεύτερο τέρμα. Στο 62′ ο Στσέποβιτς ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 3-0. Οι φιλοξενούμενοι μείωσαν στις καθυστερήσεις με τον Βάιντα.

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Εύκολη 3άρα η Βίντι», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.