WORLD FOOTBALL

Τραμπζονσπόρ: Δείτε αντιδράσεις οπαδών στο γκολ με την Μπεσίκτας

Δείτε τις αντιδράσεις των οπαδών της Τραμπζονσπόρ που έκαναν το γύρο του διαδικτύου.

Οι πανηγυρισμοί των οπαδών της Τραμπζονσπόρ έκαναν τον γύρο του διαδικτύου για το γκολ στις καθυστερήσεις στο παιχνίδι με την Μπεσίκτας.

Ντελίριο ενθουσιασμού στις τάξεις των οπαδών της Τραμπζονσπόρ, μετά το γκολ νίκης στις καθυστερήσεις κόντρα στην Μπεσίκτας.

Ειδικότερα, στο πλαίσιο της 12ης αγωνιστικής της τουρκικής Super League, η Μπεσίκτας υποδέχθηκε στο Vodafone Park την πρωτοπόρο Τραμπζονσπόρ. Οι φιλοξενούμενοι έφυγαν με τη νίκη στο ντέρμπι με σκορ 1-2 με το γκολ του Κορνίλιους στα τελευταία δευτερόλεπτα .

Με αυτό το αποτέλεσμα η Τραμπζονσπόρ αύξησε τη διαφορά από την Μπεσίκτας στους 10 πόντους και διατήρησε το αήττητο.

Η ένταση σε όλη τη διάρκεια του παιχνιδιού ήταν μεγάλη. Η χαρά του καθοριστικού τέρματος ήταν απερίγραπτη για ορισμένους οπαδούς που είδαν το ματς από την τηλεόραση.

Μεταξύ άλλων, στο παρακάτω βίντεο με διάφορους πανηγυρισμούς, ένας οπαδός της ομάδας, μετά το γκολ στο 90+9′ έπεσε στο πάτωμα για να πανηγυρίσει. Ακολούθησαν μερικοί ακόμα που έπεσαν στην αγκαλιά του για να το γιορτάσουν.

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Τραμπζονσπόρ: Δείτε αντιδράσεις οπαδών στο γκολ με την Μπεσίκτας», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.