×

Sportime BET

ΠαραFootball

Editorial

Στοίχημα

ΠΑΟΚ-ΑΕΚ: Έτσι αρχίζει η Handball Premier


    Sportime Team



ΠΑΟΚ-ΑΕΚ: Ντέρμπι «δικεφάλων» επεφύλασσε η πρεμιέρα της Handball Premier.

Το ματς θα γίνει στις 21 Σεπτεμβρίου.

Το πρώτο ντέρμπι ανάμεσα στον πρωταθλητή Ολυμπιακό και τη φιναλίστ ΑΕΚ θα γίνει στις 14 Δεκεμβρίου στο Ρέντη

Ενδιάμεσα (16/11) οι «ερυθρόλευκοι» θα φιλοξενηθούν από τον ΠΑΟΚ.

 

Το πρόγραμμα του πρωταθλήματος χάντμπολ στους Άνδρες

1η αγωνιστική (21/9): Φίλιππος-Δούκας, Ολυμπιακός-Ιωνικός Ν.Φ., Πυλαία-Διομήδης Αργους, ΠΑΟΚ-ΑΕΚ, Φαίακας-Αρης Νίκαιας, Δράμα-Αερωπός.

2η αγωνιστική (28/9): Δράμα-Φίλιππος Βέροιας, Δούκας-Ολυμπιακός, Ιωνικός Ν.Φ.-Πυλαία, Διομήδης-ΠΑΟΚ, ΑΕΚ-Φαίακας, Αερωπός-Αρης Νίκ.

3η αγωνιστική (5/10): Ολυμπιακός-Δράμα, ΠΑΟΚ-Ιωνικός Ν.Φ., Φαίακας-Διομήδης, Αρης Νίκ.-ΑΕΚ, Φίλιππος-Αερωπός.

4η αγωνιστική (12/10): Δράμα-Πυλαία, Φίλιππος-Ολυμπιακός, Δούκας-ΠΑΟΚ, Ιωνικός Ν.Φ.-Φαίακας, Διομήδης-Αρης Νίκ., Αερωπός-ΑΕΚ.

5η αγωνιστική (2/11): ΠΑΟΚ-Δράμα, Πυλαία-Φίλιππος, Φαίακας-Δούκας, Αρης Νίκ.-Ιωνικός Ν.Φ., ΑΕΚ-Διομήδης, Ολυμπιακός-Αερωπός.

6η αγωνιστική (9/11): Δράμα-Φαίακας, Φίλιππος-ΠΑΟΚ, Ολυμπιακός-Πυλαία, Δούκας-Αρης Νίκ.,. Ιωνικός Ν.Φ.-ΑΕΚ, Αερωπός-Διομήδης.

7η αγωνιστική (16/11): Αρης Νίκ.-Δράμα, Φαίακας-Φίλιππος, ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός, ΑΕΚ-Δούκας, Διομήδης-Ιωνικός Ν.Φ., Πυλαία-Αερωπός.

8η αγωνιστική (23/11): Δράμα-ΑΕΚ, Φίλιππος-Αρης Νίκ., Ολυμπιακός-Φαίακας, Πυλαία-ΠΑΟΚ, Δούκας-Διομήδης, Αερωπός-Ιωνικός Ν.Φ.

9η αγωνιστική (7/12): Διομήδης-Δράμα, ΑΕΚ-Φίλιππος, Αρης Νίκ.-Ολυμπιακός, Φαίακας-Πυλαία, Ιωνικός Ν.Φ.-Δούκας, ΠΑΟΚ-Αερωπός.

10η αγωνιστική (14/12): Δράμα-Ιωνικός Ν.Φ., Φίλιππος-Διομήδης, Ολυμπιακός-ΑΕΚ, Πυλαία-Αρης Νίκ., ΠΑΟΚ-Φαίακας, Αερωπός-Δούκας.

11η αγωνιστική (21/12): Δούκας-Δράμα, Ιωνικός Ν.Φ.-Φίλιππος, Διομήδης-Ολυμπιακός, ΑΕΚ-Πυλαία, Αρης Νίκ.-ΠΑΟΚ, Φαίακας-Αερωπός.

Ο β’ γύρος αρχίζει στις 18 Ιανουαρίου και ολοκληρώνεται στις 21 Μαρτίου.

 

Το πρόγραμμα στην Α1 Γυναικών

1η αγωνιστική (26/10): Πανόραμα-Ν. Ιωνία, Προσοτσάνη-Πυλαία, Κορυδαλλός-Μ. Αλέξανδρος, Φίλιππος-Βέροια, ΠΑΟΚ-Αναγέννηση Αρτας

2η αγωνιστική (2/11): ΠΑΟΚ-Πανόραμα, Ν. Ιωνία-Προσοτσάνη, Πυλαία-Κορυδαλλός, Μ. Αλέξανδρος-Φίλιππος, Αναγέννηση Αρ.-Βέροια.

3η αγωνιστική (9/11): Προσοτσάνη-ΠΑΟΚ, Κορυδαλλός-Ν. Ιωνία, Φίλιππος-Πυλαία, Βέροια-Μ. Αλέξανδρος, Πανόραμα-Αναγέννηση Αρ.

4η αγωνιστική (16/11): ΠΑΟΚ-Κορυδαλλός, Πανόραμα-Προσοτσάνη, Ν. Ιωνία-Φίλιππος, Πυλαία-Βέροια, Αναγέννηση Αρ.-Μ. Αλέξανδρος.

5η αγωνιστική (30/11): Φίλιππος-ΠΑΟΚ, Κορυδαλλός-Πανόραμα, Βέροια-Ν.Ιωνία, Μ. Αλέξανδρος-Πυλαία, Προσοτσάνη-Αναγέννηση Αρ.

6η αγωνιστική (7/12): ΠΑΟΚ-Βέροια, Πανόραμα-Φίλιππος, Προσοτσάνη-Κορυδαλλός, Ν. Ιωνία-Μ. Αλέξανδρος, Αναγέννηση Αρ.-Πυλαία.

7η αγωνιστική (14/12): Μ. Αλέξανδρος-ΠΑΟΚ, Βέροια-Πανόραμα, Φίλιππος-Προσοτσάνη, Πυλαία-Ν. Ιωνία, Κορυδαλλός-Αναγέννηση Αρ.

8η αγωνιστική (11/1): ΠΑΟΚ-Πυλαία, Πανόραμα-Μ. Αλέξανδρος, Προσοτσάνη-Βέροια, Κορυδαλλός-Φίλιππος, Αναγέννηση Αρ-Ν. Ιωνία.

9η αγωνιστική (18/1): Ν. Ιωνία-ΠΑΟΚ, Πυλαία-Πανόραμα, Μ. Αλέξανδρος-Προσοτσάνη, Βέροια-Κορυδαλλός, Φίλιππος-Αναγέννηση Αρ.

Ο β’ γύρος αρχίζει στις 25 Ιανουαρίου κι ολοκληρώνεται στις 11 Απριλίου.