SPORTIME BET

Θάνος Λακιώτης: Γκολ στο Αγρίνιο

Το Σαββατοκύριακο ασχοληθήκαμε με την Κύπρο. Χθες, μας έκαναν τη χάρη  Ένωση Παραλιμνίου και Νέα Σαλαμίνα, καθώς σκόραραν αμφότερες, δεν μας ήρθε όμως το over στο ματς της Αλκής με τον Ερμή για… λίγο (0-2). Σήμερα, ωστόσο, θα ασχοληθούμε με το ελληνικό πρωτάθλημα και στο ματς που γίνεται στο Αγρίνιο, ανάμεσα στον Παναιτωλικό και τον...

Το Σαββατοκύριακο ασχοληθήκαμε με την Κύπρο. Χθες, μας έκαναν τη χάρη  Ένωση Παραλιμνίου και Νέα Σαλαμίνα, καθώς σκόραραν αμφότερες, δεν μας ήρθε όμως το over στο ματς της Αλκής με τον Ερμή για… λίγο (0-2).

Σήμερα, ωστόσο, θα ασχοληθούμε με το ελληνικό πρωτάθλημα και στο ματς που γίνεται στο Αγρίνιο, ανάμεσα στον Παναιτωλικό και τον ΟΦΗ.

Αμέτρητες επιλογές, ασφαλείς πληρωμές και επιβράβευση για τους παίκτες! 21+

Οι Αγρινιώτες γνώρισαν την ήττα με 2-1 από τον Ατρόμητο, έχοντας κακή εικόνα στο δεύτερο ημίχρονο. Οι Κρητικοί, από την άλλη, έμειναν στο 2-2 με τον Πανιώνιο στη Νέα Σμύρνη, με το σκορ να διαμορφώνεται μόλις από το πρώτο ημίχρονο. Ο ΟΦΗ έδειξε πολύ καλά στοιχεία στο επιθετικό κομμάτι κι έτσι δεν αποκλείεται να σκοράρει και πάλι. Ο δε Παναιτωλικός έδειξε κι αυτός καλά σημάδια μπροστά, ωστόσο για να αρχίσει να παίρνει βαθμούς, θα πρέπει ο Τραϊανός Δέλλας να βελτιώσει την αμυντική λειτουργία.
Αναφορικά με το αποψινό; Για τους λόγους που προείπαμε, θα πάμε στο αμφίτερμα.

Η ΠΡΟΤΑΣΗ

2075 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΦΗ GOAL 1,85

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Θάνος Λακιώτης: Γκολ στο Αγρίνιο», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.