VIRAL

Αυτός Λέτσε όμως αυτή ήταν Ίντερ – Δίπλα δίπλα – Δείτε πώς ειδαν το παιχνίδι και τι του έκανε η Ιταλίδα στο γκολ

Το παιχνίδι της Λέτσε με την Ίντερ ήταν ντέρμπι μέχρι το τελευταίο λεπτό του αγώνα, όπου η Ίντερ πήρε τελικά του πολίτιμους τρεις βαθμούς.

Το παιχνίδι της Λέτσε με την Ίντερ (1-2) ήταν ντέρμπι μέχρι το τελευταίο λεπτό του αγώνα, όπου η Ίντερ πήρε τελικά του πολίτιμους τρεις βαθμούς.

Όλοι στον αγωνιστικό χώρο και τις εξέδρες έζησαν την αναμέτρηση με τεντωμένα νεύρα, εκτός από δύο οπαδούς.

Ένας οπαδός της Λέτσε και μια οπαδός της Ίντερ, καθισμένοι δίπλα δίπλα έδωσαν ρεσιτάλ για το τι σημαίνει να είσαι οπαδός και ερωτευμένος με τον… αντίπαλο.

Τι γέλια, τι ματιές όλο νάζι, τι κινήσεις προσέγγισης, τι σκουντήματα, τι αγωνία αλλά και ποια η αντίδραση της Ιταλίδας μόλις μπήκε το γκολ της νίκης για την Ίντερ.

Τσουκαλάς – Ευχήθηκε ήρεμα για την Παναγία: «Να σας προστατεύει όλους – Άλλο πράγμα τα δικά μας»

Ολυμπιακός: Γιατί τα έχει δει όλα ο Κορμπεράν – Κοιμάται ή όχι;

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Αυτός Λέτσε όμως αυτή ήταν Ίντερ – Δίπλα δίπλα – Δείτε πώς ειδαν το παιχνίδι και τι του έκανε η Ιταλίδα στο γκολ», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.
Διονύσης Αντωνέλλος

Ξεκίνησα με το blogging. Mετά με κέρδισε το ραδιόφωνο και αργότερα με νίκησε η τηλεόραση. Ενδιαφέρον για ότι συμβαίνει στα ελληνοτουρκικά. Τυχερός που γνώρισα κάποιους ανθρώπους και με έκαναν καλύτερο άνθρωπο.