LIVEGAMES

Ρέιντζερς – Σλάβια Πράγας LIVE

Ρέιντζερς - Σλάβια Πράγας LIVE

Ρέιντζερς – Σλάβια Πράγας LIVE Κοιτάζει ψηλά η Ρέιντζερς

Ρεβάνς για τους 16 του Γιουρόπα Λιγκ. Αν το ματς λήξει ισόπαλο με 1-1, ακολουθεί παράταση και αν χρειαστεί, η διαδικασία των πέναλτι.

Χωρίς κόσμο λόγω Covid.

Συναντήθηκαν για πρώτη φορά την περασμένη εβδομάδα. Δύο νίκες (εντός) και δύο ήττες (εκτός) έχει η Σλάβια κόντρα σε σκωτσέζικες ομάδες (Σεντ Μίρεν και Χαρτς). Η Ρέιντζερς μετράει τρεις νίκες (εντός) και τρεις ήττες (εκτός) με τσέχικες ομάδες. Παράλληλα σε τρεις προσπάθειες δεν έχει προκριθεί ποτέ κόντρα σε ομάδες από την Τσεχία.

Η Ρέιντζερς μετράει 12 αγώνες δίχως ήττα στη διοργάνωση. Οι 8 εξ αυτών ήταν over και οι 7 over 3,5. Παράλληλα στους 23 τελευταίους εντός έδρας αγώνες της στο θεσμό ηττήθηκε μόνο από τη Λεβερκούζεν. Οι 6 από τους 7 πιο πρόσφατους ήταν over.

Η Σλάβια Πράγας μετράει 6 over 3,5 στα 7 τελευταία εκτός έδρας παιχνίδια της στο Γιουρόπα Λιγκ. Τα 5 εξ αυτών συνδυάστηκαν με G/G.

Α’ ΜΑΤΣ: Σλάβια Πράγας – Ρέιντζερς  1-1: Η Σλάβια μπήκε δυνατά στο ματς και προηγήθηκε με τον Στάντσιου στο 7’. Η Ρέιντζερς ανέβασε ρυθμούς στη συνέχεια και έφτασε στην ισοφάριση με τον στόπερ Χελάντερ από στημένη φάση. Κάπου εκεί έσβησε το ματς.