ΑΡΗΣ

Άρης – Βόλος: Το 2-0 με την σούπερ αλλαγή του Μπερτόγλιο

Ο Άρης «κλείδωσε» τους τρεις βαθμούς της νίκης κόντρα στον Βόλο, χάρη σε όμορφο γκολ του Φακούντο Μπερτόγλιο. Ο Μπερτόγλιο σκόραρε ένα πολύ όμορφο τέρμα για το 2-0 του Άρη κόντρα στο Βόλο και χάρισε με αυτό τον τρόπο τη νίκη στην ομάδα του. Ο Μπερτόγλιο είδε τον Κλέιμαν να του στερεί το γκολ, όμως...

Ο Άρης «κλείδωσε» τους τρεις βαθμούς της νίκης κόντρα στον Βόλο, χάρη σε όμορφο γκολ του Φακούντο Μπερτόγλιο.

Ο Μπερτόγλιο σκόραρε ένα πολύ όμορφο τέρμα για το 2-0 του Άρη κόντρα στο Βόλο και χάρισε με αυτό τον τρόπο τη νίκη στην ομάδα του.

Ο Μπερτόγλιο είδε τον Κλέιμαν να του στερεί το γκολ, όμως ένα λεπτό αργότερα πήρε εκδίκηση.

Ειδικότερα, στο 81ο λεπτό ο Μπερτόγλιο, λίγα λεπτά μετά την είσοδό του στο παιχνίδι, έκανε μια τρομερή «ποδιά» στον Μήτογλου και…εκτέλεσε για το τελικό 2-0.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Άρης-Βόλος: Το 1-0 με υποδειγματική αντεπίθεση και σκόρερ τον Σάσα (vid)

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Άρης – Βόλος: Το 2-0 με την σούπερ αλλαγή του Μπερτόγλιο», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.