ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

Ελλάδα – Ονδούρα: Η ισοφάριση με τη «βολίδα» του Ροντρίγκες (vid)

Η Ονδούρα ισοφάρισε σε 1-1 την Ελλάδα στο φιλικό της Τούμπας στο 40ο λεπτό με ένα πολύ δυνατό σουτ του Ροδρίγκες.

Η Ονδούρα ισοφάρισε σε 1-1 την Ελλάδα στο φιλικό της Τούμπας στο 40ο λεπτό με ένα πολύ δυνατό σουτ του Ροντρίγκες.

Αφού η Ελλάδα προηγήθηκε με τέρμα, που πέτυχε ο Παυλίδης και έχασε τεράστιες ευκαιρίες με τους Τζόλη, Γιακουμάκη και είχε δοκάρι με τον Μάνταλο για το 2-0, η Ονδούρα ισοφάρισε στο 40ό λεπτό με βολίδα του Ροντρίγκες, που κόντραρε και στον Μαυροπάνο.

Η φάση ξεκίνησε από ένα φάουλ έξω από την περιοχή, που κέρδισαν οι φιλοξενούμενοι αλλά στην οποία όπως φάνηκε στο ριπλέι έχει προηγηθεί επιθετικό φάουλ στον Σβάρνα.

Δείτε το γκολ:

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

Ελλάδα – Ονδούρα: Με μάσκα παίζει ο Τζέρι Μπένγκτσον! (vid)

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ελλάδα – Ονδούρα: Η ισοφάριση με τη «βολίδα» του Ροντρίγκες (vid)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.