ΓΑΛΛΙΑ

Ρεμς – Λιόν 1-1: Έσωσε την παρτίδα στο 90+2′

Στις καθυστερήσεις έσωσε την παρτίδα η Λιόv, καθώς ισοφάρισε τη Ρεμς (1-1) στην αναμέτρηση για την 29η αγωνιστική της Ligue 1.

Στις καθυστερήσεις έσωσε την παρτίδα η Λιόν, καθώς ισοφάρισε τη Ρεμς (1-1) στην αναμέτρηση για την 29η αγωνιστική της Ligue 1.

Το γκολ του Τίνο Καντεβέρε στο 2ο λεπτό των καθυστερήσεων χάρισε στη Λιόν τον βαθμό στο ματς με τη Ρεμς για την 29η αγωνιστική της Ligue 1.

Οι «γκον» θα μπορούσαν με νίκη να πιάσουν (έστω και προσωρινά) τη Λιλ στην κορυφή της βαθμολογίας, αλλά δεν τα κατάφεραν.

Το σκορ για τους γηπεδούχους είχε ανοίξει ο Καφάρο στο 33ο λεπτό.