ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Λουντογκόρετς – Ολυμπιακός: Ανατροπή και 2-1 μέσα σε οκτώ λεπτά! (vid)

Τα πάνω κάτω ήρθε στο ματς της Βουλγαρίας, καθώς μέσα σε 9 λεπτά οι γηπεδούχοι ανέτρεψαν το σκορ σε 2-1!

Λουντογκόρετς - Ολυμπιακός: Τα πάνω κάτω ήρθε στο ματς της Βουλγαρίας, καθώς μέσα σε 9 λεπτά οι γηπεδούχοι ανέτρεψαν το σκορ.
Συντάκτης: Αλέξανδρος Κωτάκης Χρόνος ανάγνωσης: 2 λεπτά

Λουντογκόρετς – Ολυμπιακός: Τα πάνω κάτω ήρθε στο ματς της Βουλγαρίας, καθώς μέσα σε 9 λεπτά οι γηπεδούχοι ανέτρεψαν το σκορ.

Ο Ολυμπιακός άνοιξε το σκορ στο 30′ με τον Εμβιλά, πηγαίνοντας και στην ανάπαυλα με αυτό το 1-0.

Ωστόσο μέσα σε οκτώ λεπτά στο δεύτερο μέρος η ομάδα του Πέδρο Μαρτίνς δέχθηκε δύο γκολ για να βρεθεί ξαφνικά να… κυνηγάει.

Στο 49′ έγινε το 1-1 με αυτογκόλ. Ο Πιέρος Σωτηρίου κέρδισε  την κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι, ο Σεμέδο ακούμπησε την μπάλα, ο Τζολάκης δεν μπορεί να την αποκρούσει και είχαμε την ισοφάριση.

Οι Πειραιώτες «πάγωσαν» ακόμη περισσότερο στο 57΄ όταν έγινε το 2-1. Η Λουντογκόρετς κέρδισε πέναλτι (το κέρδισε ο Δεσπότοφ από τον Ανδρούτσο) με τον Πιέρο Σωτηρίου να το εκτελεί και να δίνει σκορ πρόκρισης για τους Βούλγαρους.

Δείτε παρακάτω τα γκολ

Ρουμανία: Επιχειρηματίας συνελήφθη στην Ελλάδα – Τον… έκαψε η σύζυγός του με τις φωτό που ανάρτησε!

Φωτιά – Εύβοια: Εικόνες που σοκάρουν κάνουν τον γύρω του κόσμου στα διεθνή ΜΜΕ