ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

Κολοβός: «Ευχαριστώ τον Θεό! Για σένα εκεί ψηλά!» (pic)

Ένας από τους πρωταγωνιστές της εμφάνισης της Εθνική Ελλάδας στη Βοσνία ήταν ο Δημήτρης Κολοβός, που έκανε εξαιρετική δουλειά. Ο παίκτης της Ομόνοιας, μπήκε αλλαγή με το σκορ στο 2-1 για τους γηπεδούχους και δικαίωσε λίγα λεπτά αργότερα τον προπονητή του, σκοράροντας το γκολ της ισοφάρισης. Μετά την αναμέτρηση, ο 25χρονος θέλησε να στείλει το...

Παναθηναϊκός: Προφορική συμφωνία με Κολοβό
Συντάκτης: Sportime Team Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

Ένας από τους πρωταγωνιστές της εμφάνισης της Εθνική Ελλάδας στη Βοσνία ήταν ο Δημήτρης Κολοβός, που έκανε εξαιρετική δουλειά.

Ο παίκτης της Ομόνοιας, μπήκε αλλαγή με το σκορ στο 2-1 για τους γηπεδούχους και δικαίωσε λίγα λεπτά αργότερα τον προπονητή του, σκοράροντας το γκολ της ισοφάρισης.

Μετά την αναμέτρηση, ο 25χρονος θέλησε να στείλει το δικό του μήνυμα, το οποίο ήταν άκρως συγκινητικό.

Συγκεκριμένα ο Κολοβός, πόσταρε μία φωτογραφία του μετά το τέρμα που πέτυχε και έγραψε : «Ευχαριστώ τον Θεό! Για σένα εκεί ψηλά! Συνεχίζουμε όλοι μαζί μέχρι το τέλος».

Με αυτό τον τρόπο, αφιέρωσε αυτή του την εμφάνιση σε ένα από τα αγαπημένα του πρόσωπα, που δεν βρίσκεται πλέον στη ζωή.