EURO 2020

Euro 2020 – Γαλλία – Ελβετία: Απίθανη εξέλιξη, ανατροπή σε 4 λεπτά! (vids)

Τέσσερα λεπτά ήταν αρκετά για να γυρίσουν την κατάσταση στο Γαλλία-Ελβετία και να δώσουν το προβάδισμα στους παγκόσμιους πρωταθλητές.

Συντάκτης: Ιωσήφ Σηφάκης Χρόνος ανάγνωσης: 1 λεπτό

Με το σκορ στο 0-1 και λίγες στιγμές μετά το χαμένο πέναλτι των Ελβετών μια υπέροχη συνεργασία των Γάλλων, με τον Μπενζεμά να βγαίνει κάθετα και να πλασάρει διαμόρφωσε το 1-1.

Μόλις δύο λεπτά πιο μετά, ακόμα μια ωραία συνεργασία της ομάδας του Ντεσάν, με τον Γκριζμάν να γυρίζει στον Μπενζεμά και τον Γάλλο στράικερ να γράφει ολομόναχος το 2-1.

Euro 2020 – Κροατία – Ισπανία 3-5 (παρ.): Φεστιβάλ γκολ και οκτάδα 9 χρόνια μετά! (vid)

Έγκλημα στα Γλυκά Νερά: Ο Μπάμπης Αναγνωστόπουλος έβλεπε παπάκια στο instagram

Survivor: Αυτή η παίκτρια «τα σπάει» τώρα στην Άννα Βίσση