Την δεύτερη αγωνιστική θα αναμετρηθούν Ολυμπιακός και Βουλιαγμένη

Σε ξενοδοχείο της παραλιακής πραγματοποιήθηκε η κλήρωση για τα πρωταθλήματα της Α1 Ανδρών και γυναικών στο πόλο. Στην κλήρωση που πραγματοποίησε η ΚΟΕ, το ντέρμπι μεταξύ Βουλιαγμένης και Ολυμπιακού, θα γίνει μόλις στην δεύτερη αγωνιστική.

Η πρεμιέρα στους άνδρες έχει οριστεί για τις 13 Οκτωβρίου, με τους πρωταθλητές Ευρώπης να υποδέχονται τον Απόλλωνα Σμύρνης.

Το πρόγραμμα της Α1 Ανδρών

1η αγωνιστική – 12η αγωνιστική

Χίος-Εθνικός

Υδραϊκός-ΟΦΘ

Χανιά-Παλαιό Φάληρο

ΓΣ Περιστερίου-Γλυφάδα

ΠΑΟΚ-Βουλιαγμένη

Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης

 

2η αγωνιστική – 13η αγωνιστική

Χίος-Υδραϊκός

Εθνικός-Απόλλων Σμύρνης

Βουλιαγμένη-Ολυμπιακός

Γλυφάδα-ΠΑΟΚ

Παλαιό Φάληρο-ΓΣ Περιστερίου

ΟΦΘ-Χανιά

 

3η αγωνιστική – 14η αγωνιστική

Ολυμπιακός-Γλυφάδα

Απόλλων Σμύρνης-Βουλιαγμένη

Υδραϊκός-Εθνικός

Χανιά-Χίος

ΓΣ Περιστερίου-ΟΦΘ

ΠΑΟΚ-Παλαιό Φάληρο

 

4η αγωνιστική – 15η αγωνιστική

ΟΦΘ-ΠΑΟΚ

Χίος-ΓΣ Περιστερίου

Υδραϊκός-Χανιά

Εθνικός-Βουλιαγμένη

Γλυφάδα-Απόλλων Σμύρνης

Παλαιό Φάληρο-Ολυμπιακός

 

5η αγωνιστική – 16η αγωνιστική

Ολυμπιακός-ΟΦΘ

Απόλλων Σμύρνης-Παλαιό Φάληρο

Βουλιαγμένη-Γλυφάδα

Χανιά-Εθνικός

ΓΣ Περιστερίου-Υδραϊκός

ΠΑΟΚ-Χίος

 

6η αγωνιστική – 17η αγωνιστική

ΟΦΘ-Απόλλων Σμύρνης

Χίος-Ολυμπιακός

Υδραϊκός-ΠΑΟΚ

Χανιά-ΓΣ Περιστερίου

Εθνικός-Γλυφάδα

Παλαιό Φάληρο-Βουλιαγμένη

 

7η αγωνιστική – 18η αγωνιστική

ΠΑΟΚ-Χανιά

Ολυμπιακός-Υδραϊκός

Απόλλων Σμύρνης-Χίος

Βουλιαγμένη-ΟΦΘ

Γλυφάδα-Παλαιό Φάληρο

ΓΣ Περιστερίου-Εθνικός

 

8η αγωνιστική – 19η αγωνιστική

Εθνικός-Παλαιό Φάληρο

ΟΦΘ-Γλυφάδα

Χίος-Βουλιαγμένη

Υδραϊκός-Απόλλων Σμύρνης

Χανιά-Ολυμπιακός

ΓΣ Περιστερίου-ΠΑΟΚ

 

9η αγωνιστική – 20η αγωνιστική

Παλαιό Φάληρο-ΟΦΘ

ΠΑΟΚ-Εθνικός

Ολυμπιακός-ΓΣ Περιστερίου

Απόλλων Σμύρνης-Χανιά

Βουλιαγμένη-Υδραϊκός

Γλυφάδα-Χίος

 

10η αγωνιστική – 21η αγωνιστική

ΓΣ Περιστερίου-Απόλλων Σμύρνης

ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός

Εθνικός-ΟΦΘ

Χίος-Παλαιό Φάληρο

Υδραϊκός-Γλυφάδα

Χανιά-Βουλιαγμένη

 

11η αγωνιστική – 22η αγωνιστική

Γλυφάδα-Χανιά

Παλαιό Φάληρο-Υδραϊκός

ΟΦΘ-Χίος

Ολυμπιακός-Εθνικός

Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΟΚ

Βουλιαγμένη-ΓΣ Περιστερίου

 

Το πρόγραμμα της α’ φάσης στην Α1 Γυναικών

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική – 4η αγωνιστική

Βουλιαγμένη-Ρέθυμνο

Εθνικός-Ολυμπιακός

2η αγωνιστική – 5η αγωνιστική

Βουλιαγμένη-Ολυμπιακός

Εθνικός-Ρέθυμνο

3η αγωνιστική – 6η αγωνιστική

Εθνικός-Βουλιαγμένη

Ρέθυμνο-Ολυμπιακός

Β΄ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική – 4η αγωνιστική

ΝΕ Πατρών-Νηρέας Χαλ.

Λάρισα-Γλυφάδα

2η αγωνιστική – 5η αγωνιστική

ΝΕ Πατρών-Γλυφάδα

Λάρισα-Νηρέας Χαλ.

3η αγωνιστική – 6η αγωνιστική

Λάρισα-ΝΕ Πατρών

Νηρέας Χαλ.-Γλυφάδα