ΗΡΑΚΛΗΣ

Ηρακλής: Κακό ξεκίνημα στη Γ΄ Εθνική – Διέρρευσαν οι νέες φανέλες (pics)

Με το αριστερό μπήκε στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής ο Ηρακλής, ο οποίος ηττήθηκε με 1-0 στην Ξάνθη από τον τοπικό Ορφέα. Το μοναδικό γκολ του αγώνα πέτυχε για τους γηπεδούχους ο Βουλγαρίδης στο 45ο λεπτό της αναμέτρησης και παρότι ο Ηρακλής ήταν καλύτερος από τον αντίπαλό του και έχασε 4-5 κλασσικές ευκαιρίες δεν κατάφερε...

Με το αριστερό μπήκε στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής ο Ηρακλής, ο οποίος ηττήθηκε με 1-0 στην Ξάνθη από τον τοπικό Ορφέα.

Το μοναδικό γκολ του αγώνα πέτυχε για τους γηπεδούχους ο Βουλγαρίδης στο 45ο λεπτό της αναμέτρησης και παρότι ο Ηρακλής ήταν καλύτερος από τον αντίπαλό του και έχασε 4-5 κλασσικές ευκαιρίες δεν κατάφερε να πάριε κάτι από το ματς.

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Γιάννης Παπαδόπουλος: «Το ποδόσφαιρο είναι μεγάλη μπίζνα»

Πλέον, οι κυανόλευκοι στρέφουν την προσοχή τους στο επόμενο εκτός έδρας παιχνίδι με την Ελπίδα Σαπών.

Η σύνθεση του Ηρακλή: Αθανασίου, Παπαϊωάννου, Κανακούδης, Φυτανίδης, Παναγιωτίδης, Μαγκούτης, Μετάι, Πουρτουλίδης, Μάντικας, Παπαδόπουλος Γ., Τσίτας

Έπαιξαν και οι Πιπερτζής, Καθάριος, Χατζής, Ιορδανίδης και Φουρκιώτης.

Ηρακλής: Διέρρευσαν οι νέες φανέλες

Δόθηκαν στη δημοσιότητα οι επίσημες εμφανίσεις των «κυανολεύκων», που προδίδουν την μετεξέλιξη του Ηρακλή Αμπελοκήπων σε Ηρακλή.

Η πρώτη είναι ριγέ, η δεύτερη μπλε ενώ η τρίτη πορτοκαλί:

Διαβάσατε το άρθρο με τίτλο «Ηρακλής: Κακό ξεκίνημα στη Γ΄ Εθνική – Διέρρευσαν οι νέες φανέλες (pics)», όπου αναφέρθηκαν τα παρακάτω #tags (ετικέτες). Για σχετικά άρθρα επιλέξτε #tag.